1. Ürünler Nasıl Üretilmektedir?

Bayraklarımız özel bir makina parkürü ile CMYK ve RGB Renk Baskısı sistemi ile üretilmektedir. Kürdan Bayrak ebatları standart olarak kapalı hali 2×4 – 2.5×4 – 2.5×4.5 cm çift yüz baskısı yapılarak üretilmektedir. Bayraklı kürdanlar isteğine göre ve uygulanacak ürünlere göre farklı ölçü – ebatlarda da yapılmaktadır. Baskısı yapılan kürdan bayraklar hijyenik bir ortamda bayan personeller tarafından şapkalı ve  plastik eldivenlerle  müşterilerimizin istediği şekilde istekleri ürünlere uygulanmaktadır.

2. Ambalajlama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Baskı ve üretimi biten ürünler aynı şekilde üretimde olduğu gibi hijyenik bir ortamda bayan personeller tarafından (el değmeden) Plastik eldivenler kullanılarak kalite kontrolden geçirilmektedir. Kalite kontrolden geçen ürünler 50’li veya 100 lü şekilde paketlenerek şeffaf kilitli poşetlere konulmaktadır. Poşetlenmiş ürünler kolilenerek sevkiyata verilmekmektedir.

3. Ürün Teslimatı nasıl gerçekleşmektedir?

  • Yurtdışı ve Türkiye’nin her bölgesine kargo şeklinde ürün göndermekteyiz.
  • Üretimi tamamlanmış ürünleriniz sevkiyat bölümüne aktarılmaktadır. Sevkiyat bölümündeki ürünler müşterilerimizin isteğine göre anlaşmalı oldukları kargo firması aracılığı ile karşı ödemeli şeklinde gönderilmektedir.
  • İsteğe özel acil  gönderimler için özel kurye hizmet bedeli alınmaktadır.

4. Ürünlerin iade hakkı var mıdır ?

Gönderilen ürünler tüm kontrollerden geçmektedir ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza iletilmektedir. Herhangi bir sorunlu ürün gönderimi söz konusu olmadığı için iade hakkı saklıdır. İade işlemi için whatsapp üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

5. Sipariş Verme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Sipariş vermek için birçok farklı yöntem vardır:

  • Bizimle whatsapp üzerinden 7/24 hızlı bir şekilde iletişim kurarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
  • Kurumsal telefon numaramızı arayarak masai saatleri içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.
  • İletişim sayfamızdaki formdan sipariş talebinde bulunabilir her türlü sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünler sayfamızdaki ürün sipariş formu aracılığı ile de bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

6. Ödeme Yöntemleri Nedir, Kapıda Ödeme Mevcut Mudur?

Banka havalesi veya kredi kartınız ile sorunsuz ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Ödeme yapıldıktan sonra siparişiniz gönderilmektedir. 

7. Banka Hesap Bilgilerinize Nereden Ulaşabilirim?

Banka hesaplarımıza üst menüden Kurumsal başlık altındaki Banka Hesapları kısmından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak ilgili sayfaya gitmeniz mümkündür.

Sık Sorulan Sorularımızda sorduğunuz soruların cevabını bulamazsanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@bayrakkurdan.com